neděle 2. března 2014

Vyhlášení knižní adopce

Hiiiiiii
sorry guys but this is gonna be pretty short, i've got no time, nah
*lying, she can't even write short stuff*
Taky se pokusím mluvit/psát česky, aspoň většinu času, ale víte, je to dost těžké, protože jsem celý víkend strávila čtením naprosto dokonalé TW fandom povídky v angličtině (ještě ji nemám dočtenou, takže jsem si zbytek natáhla do mobilu a těch deset kapitol má kolem 180 stránek ve Wordu, haha... why not). Je to vážně dobré, doporučovaly to Innie s Enari ve Slash&Spol skupině, tak aby taky ne, že? Ale co jsem to... jo, no, a doma je vůbec nějak bordel dneska, brácha se stěhuje a já se balím na lyžák, haha. Lituju otce, být doma teď pět dní doma jen s matkou, to si zažije něco.

Každopádně, vážně se omluvám, dobře? Tohle vyhlášení Knižní adopce mělo být nějak na Vánoce nebo tak, a prostě... já jsem na to úplně zapomněla. Ale tím myslím úplně jakože úplně úplně. Protože... ehm, teď jsem se ztratila a nevím, co su chtěla napsat. Asi "Protože jsem debil." Jo. To by celkem sedělo.

Tak jako tak, pokud jste mi odpustili, můžete pokračovat ve čtení článku a zjistit, kteří tři lidé ode mě dostanou po jedné knížce.
Nejprve si připomenem, o jaké knížky šlo:
Už se pamatujete? Okay, teď k tomu důležitějšímu.

Výherci (dá se jim tak říkat?) byli vybráni za pomoci služby random.org, you probably know it. Takže já za nic nemůžu! Tentokrát doopravdy! Don't be sad or upset if you didn't win, this is not the last time im doing sth like this :)
So, here we go...

Ha! A protože si pravděpodobně nepamatujete, kdo má jaké číslo, můžu vás ještě chvíli napínat!
Ale já už byla zlá dost, takže jména jsou...

Maiko, Ai, Aki

Jelikož jsem řekla, že se budu snažit vyjít vstříc přáním výherců ohledně toho, jakou knížku konkrétně chtějí, vycházejí mi dvě skutečnosti:
1) Protože Aki řekla, že je jí to jedno, ale že má od té koňské knížky dvě pokračování, dám jí Cestu za snem.
2) Protože Maiko i Ai chtěly obě mangu a protože je znám možná až příliš dobře a věřím, že se dokáží domluvit (tohle bych nejspíš nedělala, kdyby se holky navzájem neznaly, ale ony znají, dobře?) nechám to na nich. Dám jim čas a pak se zeptám, ke které z nich poputuje Temné metro a ke které Lidé z maringotek

And that's all! Holkám samozřejmě děkuju, že mě zbavují takových hrůz gratuluju ^^ Pět dní teď ode mě máte pokoj, na lyžáku sice je wifi, ale i tak se na žádných soc. sítích vyskytovat nehodlám, jen pak přijdu a rozešlu balíčky :)

Takže poprosím všechny tři zmiňované vlastně jen Aki, páč na Maiko i ségru už adresy dávno mám, nah xD Poprosím tě, Aki, o tvoji adresu na můj mail ^^ (hifina@gmail.com)

Po lyžáku mám prázdniny and im gonna write a lot :3

2 komentáře:

  1. Heh, jestli Mai někde odchytnu, určitě se domluvíme.
    *pohazuje si pánví*
    Just kiddin. x3

    OdpovědětVymazat
  2. Heh! Mom :D To jsem si čím zasloužila? :) Děkuju moc (ty počítačový generátore) :) já jsem tady někde, měla. eeeeeh. Posílám ti muffin, mommy. :) ^^

    OdpovědětVymazat